Будівництво

Дорожне будівництво

22e735e5-2541-400e-b47c-ed65792a4617

Наші міста мають не лише водні артерії, а й дорожні. Якість доріг – це економічна складова міста, адже всі продукти та товари, деякі послуги надаються споживачам за допомогою автотранспорту. Також здоров’я та наше життя залежить від якості дорожнього покриття. Недбалість керівництва може призвести до численних аварій і пригод на дорогах. Несумлінні підрядники здатні економити кошти під час будівництва доріг, тим самим погіршуючи їхню якість, що призводить до виникнення корозій та руйнування через кілька місяців після завершення капітальних робіт. Винятком може стати лише хороша компанія, яка дотримуватиметься всіх норм, стандартів та правил під час укладання дорожнього покриття, такими є ми – група компаній «MONOLITH GROUP» — команда професіоналів та відповідальних людей, які розуміються на сфері будівництва та відповідають за свою роботу. Нашим завданням є повна гарантія довговічності покриття доріг, тому нам не цікаво працювати з людьми, які нехтують стандартами якості.

Нашими клієнтами стають люди, яким важливим є позитивний результат на тривалі роки, а не спустошення міського бюджету для особистого блага. Ми працюємо виключно сумлінно, щоб усі наші об’єкти, починаючи від побудов та закінчуючи прилеглими територіями, прослужили довго, не вимагаючи скоріше капітальних ремонтів. Партнери, які встигли з нами попрацювати, ставлять позитивні оцінки та характеристику виконаних робіт.

Група компаній «MONOLITH GROUP» має у своєму розпорядженні цілий автопарк усієї необхідної спецтехніки для виконання дорожнього покриття. Команда з професійних співробітників тривалі роки вдосконалить свої знання, залучаючи нові молоді кадри, які розуміються на сфері будівництва. Фахівці постійно відвідують курси підвищення кваліфікації у країнах Європи, щоби втілювати новітні технології в нашій країні. Тому, з кожним роком ми збільшуємо свої знання на благо компанії та клієнтів. Показники якості покращуються безперервно, а терміни виконання дивують швидкістю.

Проекти різної складності ми беремо в розробку, щоб довести, що «MONOLITH GROUP» — це гігант у світі будівельних робіт, а не новачок, який не розуміється.

Застосування сучасної техніки іноземного виробництва та виключно якісних матеріалів дозволяє нам мати високий рейтинг серед клієнтів, бути конкурентними для різних підрядників. Всі роботи виконуються суворо дотримуючись норм та стандартів якості, що не впливає на обумовлені терміни завершення робіт.

Якщо вам потрібна оренда габаритної спецтехніки, то «MONOLITH GROUP» має асортимент транспорту світових брендів для виконання складних робіт. Звернувшись до нас, вам буде доступно замовити різні катки, мінінавантажувачі, асфальтоукладальники, екскаватори, фрезери та багато іншого.

Команда професіоналів, починаючи від телефонних менеджерів і закінчуючи інженерами, працює на благо замовників, щоб співробітництво з компанією стало задоволенням, а виконання роботи принесли радість від якості та заощаджених коштів. Адже хороші матеріали та відмінна робота виключає можливість капітального ремонту. Тому ціна повністю відповідає якості.