Будівництво

Промислове будівництво

lendlease-600x400

Група компаній «MONOLITH GROUP» надає великий спектр послуг у сфері будівництва, у тому числі промислове будівництво. Ми можемо запропонувати клієнтам виконати роботи з будівництва, ремонту та реконструкції будівель промислового напрямку «під ключ». Адже такий вид діяльності зараз належить до важливого сегмента галузі, за допомогою таких дій країна зміцнює свої економічні позиції на світовому ринку. Саме розвиток промислового будівництва, інвестування в нього капіталів дозволяє бізнесу ставати потужнішим, нарощувати свої потужності і тим самим збільшувати доходи. Модернізація підприємств – запорука успішного просування справ щодо одержання прибутку, знижуючи витрати. Наша компанія – це команда фахівців та професіоналів, які тривалі роки завойовували рейтинг найдосвідченіших підрядників у сфері будівництва. Ми маємо повний пакет документів на дозвіл на проведення цих робіт.

«MONOLITH GROUP» пропонує клієнтам вдатися до таких послуг з ремонту та реконструкції наступних об’єктів:

— агропромислових комплексів;

— оснащення заводських цехів, складів та ангарів;

— будови харчової галузі;

— об’єкти логістичного спрямування;

— комунальні підприємства, у тому числі побудови водовідведення та водопостачання;

— Об’єкти постачання електроенергією;

— станції технічного обслуговування автотранспорту;

— АЗС та станції миття.

Для нас є виконання будівельних робіт різних типів конструкцій. Ми пропонуємо збірні залізобетонні та монолітно-каркасні види будівництва, укладання з металоконструкцій або енергоефективні будівлі термінового методу.

Якщо клієнти хочуть вдатися до наших послуг, то наша команда фахівців виконує весь комплекс ремонтних та будівельних робіт, таких як: земляні, встановлення пальових елементів, фундаменти різного типу, зведення монолітних та каркасних конструкцій, каркаси з металевих деталей, огорожі, зміцнення всієї будівлі; упорядкування та робочий стан промислових об’єктів, встановлення інженерних мереж зовнішнього та внутрішнього вигляду; укладання тротуарів та доріжок, облагородження прилеглих майданчиків та територій; всі оздоблювальні та ремонтні роботи.

Промислові об’єкти вимагають особливого підходу та продуманого рішення на кожному етапі. Тому, виключати професіоналів не варто, а навпаки, виключно досвідчені фахівці, які знаються на всіх тонкощах, зможуть виконати будівництво відповідно до всіх норм і правил. Саме «MONOLITH GROUP» відноситься до таких партнерів, довірившись яким, ви отримуєте відмінний результат з комфортним ціновим співвідношенням. Ми допоможемо оптимізувати весь процес будівництва, зробити його короткостроковим, що не вплине на якість та бюджет. Компанія тривалі роки працює над удосконаленням своїх умінь та навичок, залучає постійно нових фахівців, сучасних технологій, щоб залишатися надійним підрядником у світі будівництва.

Ніколи ми не нехтуємо правилами, нормами та стандартами промислового будівництва, працюємо у строки та за попередньо обумовленим планом дій, не порушуючи встановлені договірні правила. Активне та швидке реагування на зміни, що виникли від замовника, надають нам виклик для покращення загальних якостей усієї команди компанії, тим самим підвищуючи рівень професіоналізму. Великі об’єкти або дрібні замовлення – все виконуємо якісно та відповідально за свою роботу, щоб клієнтам було комфортно співпрацювати з нами.