Будівництво

Каркасне будівництво

26edd0e3304bb8508f3c

Ринок будівельних послуг активно набирає обертів. По всій Україні спостерігається пожвавлення галузі. З лідерів надання будівельних послуг у цьому регіоні можна виділити групу компаній «MONOLITH GROUP», яка активно приймає замовлення на зведення приватних будинків та ремонтом квартир, дотримуючись виключно сучасних технологій. Якщо ви хочете швидко та якісно у відведені терміни збудувати каркасний будинок, тоді ласкаво просимо скористатися пропозиціями «MONOLITH GROUP». Для отримання всієї потрібної інформації можна зайти на сайт компанії, а також зателефонувати за контактними телефонами, де менеджери в доступній формі роз’яснять всі нюанси співпраці. Ви можете самостійно ознайомитися з сервісом, що надається від фірми, зайшовши на інноваційний сайт через мережу Інтернет.

Що представляє каркасне будівництво:

Такий спосіб будівництва будинків знайшов своє місце виразно недавно, але вже встиг полюбитися багатьом клієнтам за свою швидкість, простоту, при цьому якість залишається незмінною. На ринку розрізняють пару варіантів каркасного будівництва – за фінськими та канадськими технологіями. Особливої різниці у двох способах немає, лише змінюється матеріал утеплення та різниця система каркасів. Головною загальною рисою цих двох варіантів є будівництво каркасу та утеплення його. Популярними матеріалами утеплення можна назвати пінопласт, мінеральна вата. Раніше каркас зводили із цільних брусків деревини, зараз замінюють новим будівельним матеріалом простіше – клеєним брусом.

Позитивні моменти у каркасному будівництві

Будинки, зведені таким методом, мають низку переваг, а саме:

Швидкість будівельного процесу. Завод попередньо виготовляє всі елементи майбутньої споруди, а вже на об’єкті у швидкісному режимі деталі збираються як конструктор.
Надійність будівлі. Каркасні будинки встигли зарекомендувати себе як довгожителі, адже багато десятиліть стоять і не руйнуються.
Екологічність. Для каркасного будівництва використовують природні та безпечні матеріали, які не завдають шкоди здоров’ю.
Відмінні експлуатаційні характеристики. Всі комплектуючі елементи виготовлені виключно за стандартами ГОСТу, тому проходячи перевірку ще на етапі виробництва, щоб виключити вади.
Енергозберігаючі властивості. Сучасні технологи дозволяють правильно використовувати ресурси, заощаджуючи їх, але не знижуючи якість життя.
Красиві зовнішніх даних. Каркасні будинки будуються за новими віяннями моди, тому виробники випускають багато оздоблювальних матеріалів сучасності.
Широкий вибір дизайнерських проектів. Ви зможете віддати перевагу будівлі саме за вашими бажаннями, адже є безліч унікальних проектів, не схожих на інші.

Довговічність.

Каркасні будинки не поступаються у терміні служби своїм попередникам.
Можна втілити у життя будь-які архітектурні рішення. Навіть найсміливіші ідеї доступно виконати при каркасному будівництві.

«MONOLITH GROUP» — це група компаній з багаторічним досвідом, надає послуги з будівництва та ремонту будинків, квартир, інших об’єктів. Команда фірми – професійні та кваліфіковані фахівці, які застосовують у роботі виключно нові технології та розробки провідних країн. Штат співробітників ділиться на бригади, де кожна спеціалізується певному вигляді робіт. Компанія може запропонувати клієнтам будівництво будівель з початку проектування до повної здачі в експлуатацію.

Переваги співпраці з «MONOLITH GROUP».

Якщо ви бажаєте замовити послуги з будівництва каркасного будинку, і не знаєте, якого підрядника вибрати, тоді вдавшись до послуг групи компаній «MONOLITH GROUP», ви повинні знати про переваги цієї фірми.

Група компаній «MONOLITH GROUP» вже довгі роки працює у сфері надання будівельних послуг, тому в команді оформлені винятково досвідчені та кваліфіковані фахівці. Все обладнання має інноваційні розробки, щоб прискорювати процес будівництва. Фірма дотримується розумної цінової політики, щоб послугами могли скористатися більше клієнтів. Працівники можуть виконати всі будівельні роботи, а після завершення будівництва, компанія надає гарантію на свої роботи та подальше обслуговування.

Щоб ви змогли уточнити всі питання, що цікавлять, можна відвідати прогресивний сайт групи компаній «MONOLITH GROUP». Там можна знайти масу корисної інформації про саме підприємство, послуги, що пропонуються, умови співпраці, інформаційні статті. Також ознайомитись уже з готовими проектами, які були споруджені компанією.

Вибравши групу компаній «MONOLITH GROUP» для каркасного будівництва, ви отримаєте повну підтримку у будівництві свого житла. Фахівці ведуть проект від розробки планів до оформлення документації вже на готовий будинок.

Сьогодні стало актуальним втекти від міської метушні до затишного заміського будинку. Саме тому існує група компаній «MONOLITH GROUP», яка працює для спрощення життя своїх клієнтів, виконуючи будівельні роботи різної складності. Каркасне будівництво з «MONOLITH GROUP» — це запорука успіху на придбання бажаного результату за помірну ціну. Співробітники виправдають довіру кожного клієнта.