Будівництво

Соціальне будівництво

construction-site1

Будівництво будівель громадського призначення.

З стрімким рівнем нашої країни активно користуються попитом офісні, адміністративні, навчальні, торгові будівлі. Група компаній «MONOLITH GROUP» багато років знаходиться на ринку надання послуг з проектування та зведення будівель громадського спрямування різної складності.

Популярність набирають споруди, збудовані з металоконструкцій. Тому що такі будівлі мають великі позитивні характеристики. Минули традиційні технології будівництва відходять на задній план через свою дорожнечу та тривалий термін зведення. Тому металоконструкції прийшли в наше життя для прискорення будівельного процесу, але не поступаються своїми перевагами. Сьогодні з ЛМК можна зустріти школи та дитячі садки, магазини та ресторани, станції технічного обслуговування та торгові павільйони.

Споруди з ЛМК мають легку вагу, а для їх будівництва не потрібно заглибленого і складного фундаменту. Але вони можуть витримувати велику вагу без часу простою на усадку.

Група компаній «MONOLITH GROUP» монтує стіни із сендвіч-панелей, а також методом листового складання. Торгові центри, магазини, офіси можуть бути збудовані з різними конструктивними рішеннями. Працювати над ЛМК можна будь-якої пори року, незалежно від погодних умов. Різні вимоги замовників штат фахівців здатний виконати у термін від 30 до 60 днів.

Якщо ви замислилися над будівництвом торгової або адміністративної будівлі із застосуванням металоконструкції, команда професіоналів «MONOLITH GROUP» може розробити індивідуальний проект з оптимальним конструктивним варіантом виконання. Доступне різне зовнішнє та внутрішнє оздоблення стін, що дозволяє отримати готове унікальне приміщення. Короткі терміни виконання свідчать про повну віддачу своєї роботи групі компаній «MONOLITH GROUP». Ви за мінімальний час отримаєте готовий адміністративний будинок громадського призначення.