Будівництво

Будівництво мостів

most3

Усі розуміють, щоб побудувати міст через водну артерію, потрібна наявність спеціальної техніки, особливих навичок та багаторічного досвіду робітників. Така робота дуже копітка і небезпечна, що займає багато сил і енергії, щоб не прогаяти жоден нюанс у будівництві, адже від майбутньої споруди залежить безпека та життя людей. Група компаній «MONOLITH GROUP» здатна виконати кваліфіковані дії зі зведення різного типу інженерних конструкцій, різних споруд та будівель, укладання дорожнього покриття, а також побудувати якісні та міцні мости та переправи. На нашому шляху існування ми реалізували безліч різнобічних проектів масштабного та мініатюрного плану, тому всі співробітники кваліфіковані фахівці, які відповідають за своє діяння, і повністю дотримуються всіх технологій та етапів будівництва. Свої проекти ми ведемо від розробки плану будівництва мостів і закінчуючи здаванням пакета необхідної документації. Це гарантія якісної роботи, яку отримують наші партнери.

Проектування мостів бере початок з визначення необхідної конструкції, розрахунку міцності та підбору відповідних будівельних матеріалів. Лише відповідальний підхід призводить до позитивного остаточного результату. Такий міст прослужить багато років, не вимагаючи капітальних ремонтів і залишаючись безпечною спорудою для переправи через річку.

Існують певні умови, за яких наші співробітники підбирають відповідну схему мосту. Це може бути рамна, аркова, висяча, вантова або комбінована конструкція. «MONOLITH GROUP» до кожного окремого випадку підходить з усією відповідальністю та підбирає необхідний тип, щоб спорудити надійний та довговічний міст. Але фахівці не упускають з уваги зовнішні естетичні параметри переправи, адже цей момент також важливий.

Штат компаній здатний виконувати різні завдання не тільки в процесі будівництва. Їм властиво підбирати способи зниження витрат за проведення робіт, не знижуючи рівень якості. Також шукають варіанти для спрощення процесу будівництва мосту, щоб знизити тимчасові рамки. Усі елементи майбутніх мостів виготовляються на спеціалізованому заводі із застосуванням особливого технологічного процесу. Ще постійно впроваджуються нові сучасні будівельні матеріали та досвід сусідніх країн, аби покращити кінцевий результат.

На сьогоднішній день кількість автотранспорту, що переправляється через мости, з кожним роком зростає. Саме тому міст повинен витримувати велике навантаження, а також протистояти природним факторам. Тому проектувальники ще на стадії розробки конструкції прораховують усі можливі зміни.

Під час будівництва доріг використовуються стандартизовані проекти, а вже говорячи про зведення мостів через воду, то варто кожен випадок розбирати окремо і застосовувати особливі методи. Адже всі такі конструкції по-своєму унікальні, залежить це від їхнього розташування та активності експлуатації. Проектна документація розробляється за допомогою спеціальних програм, де кожен етап узгоджується на колегіумі спеціалістів. Тоді й виявляються можливі слабкі місця і є одночасно методи їх усунення. Починаючи свою роботу над новою спорудою, проходить аналітичний період попередніх мостів. Потім визначається вантажопідйомність мосту загалом і окремо кожного елемента. Проводиться інженерно-геологічне дослідження розташування майбутнього мосту. Прораховуються динамічні характеристики конструкції та складається карта з експлуатації.

У будь-якому випадку всі будівельні роботи повинні виконуватися виключно кваліфікованими людьми, колективом з величезним досвідом. Адже відповідальність лягати просто невимовна, від майбутньої будівлі залежить життя людей. Грамотні проектувальники, інженери, робітники можуть досягти позитивних результатів загальними зусиллями. Кожен несе свою місію, всі співробітники задіяні у процесі та відповідають за свою частину роботи.

«MONOLITH GROUP» — це надійний підрядник для всіх видів будівельних робіт. Звернувшись до нас за консультацією, ви зрозумієте, наскільки важливо вибирати компанію з багаторічним досвідом та багатогранним напрямком.