Про группу компаній «MONOLITH GROUP»

photo_2023-01-10_15-11-23

«MONOLITH GROUP» – це об’єднання великих будівельних компаній, компаній, що надають послуги спецтехніки та проектних компаній. Їхнє завдання – зробити процес будівництва простіше, починаючи від укладання фундаменту та закінчуючи введенням в експлуатацію об’єкта. Сучасні технології, високоякісні матеріали, передові новинки, зробили «MONOLITH GROUP» популярною в Україні та визнаною серед усіх клієнтів.

Нашими основними перевагами ми можемо назвати такі:

— Ми маємо великий досвід, високий рівень кваліфікованого штату, наявність усієї необхідної технічної бази для виконання складних завдань у світі будівництва.

— Надаємо нові технічні споруди у сферу промисловості, сільського господарства та житлового сектору.

— Процес будівництва проводитиметься нами протягом усього року, незважаючи на різні погодні умови, не нехтуючи технологічними та екологічними нормами.

— Завдяки наявності усієї необхідної будівельної спецтехніки, нам доступно до виконання усі роботи у сфері будівництва, не вимагаючи додаткових компаньйонів.

— У нас відмінне та виважене співвідношення ціни та якості, не перевищуючи поставлених термінів.

Ми запрошуємо до співпраці клієнтів із усіх областей України. Головною метою діяльності відзначимо якісне та своєчасне виконання поставлених завдань, від будівельних та монтажних робіт до повного експлуатаційного введення будівель. «MONOLITH GROUP» має індивідуальний погляд та підхід до всіх клієнтів. Нам властиво підлаштовуватися під бажання та умови замовників, при цьому зможемо порадити, як зробити краще, запропонуємо багатосторонні варіанти розвитку співробітництва. Менеджери компанії готові до діалогу з вами, якщо виникають питання, які потребують відповіді.

Штат співробітників «MONOLITH GROUP» завжди бере на себе обов’язки зробити проект якісним, реалізувати в життя ідеї та побажання, навіть якщо завдання не з легких. Усі етапи будівництва будуть під суворим контролем, адже на кону результат і наш статус. Ми не нехтуємо державними нормами та стандартами під час будівництва, що підвищує рівень безпеки.

Сайт груп компаній monolit-grup.com.ua має всю необхідну інформацію для ознайомлення з нашою діяльністю. Якщо є певні питання, то фахівці кол-центру готові надати інформацію за телефонами або під час особистої зустрічі.

Стратегія «MONOLITH GROUP» – зробити продуктивний будівельний процес на всіх етапах, отримавши максимальну результативність. Співпраця з кваліфікованими та досвідченими фахівцями, надає клієнтам можливість зняти з себе тягар будівельних робіт, переклавши все на професіоналів, для яких в радість вирішувати питання.

Наші клієнти